Hakkımızda

İhracatın bu ülkeye kattığı değeri bilen, bu değeri daha da arttırmak için gecesini gündüzüne katan işletmelerimize destek olmayı amaçlayan yapımızı, tecrübemiz, bilgimiz ve donanımımız ile tamamlıyoruz.

Export Miners ekibi olarak, ihracat yapmayan firma kalmasın diyerek bir hayalin peşinden koşuyoruz. İhracatın ülkeye kattığı katma değeri bilen, bu değeri daha da arttırmak; eğer yoksa ihracat geliri yaratmak için gecesini gündüzüne katan işletmelerimize destek olmayı amaçlayan yapımızı; tecrübemiz, bilgimiz ve donanımımız ile tamamlıyoruz.

20.Yüzyılın en çok konuşulan kavramlarından iki tanesi olan veri madenciliğini ve ticari istihbarat kavramlarını, ihracata uygun hale getirmeyi prensip haline getiren Export Miners ekibi; binlerce veri ve veri seti arasından size uygun olanları derleyip, sizin hizmetinize sunuyor.

Sunduğumuz raporlar ve belirlediğimiz yol haritasından yararlanarak artık istediğiniz ülkede, ürettiğiniz veya ticaretini yaptığınız ürünlerin birim fiyatlarını öğrenebilecek; istediğiniz ülkedeki pazara rahatlıkla giriş yapabileceksiniz.

Özellikle ABD ve AB içerisinde sıkça kullanılan veri madenciliği ve ticari istihbarat bilgilerini birbirleri ile harmanlayarak tüm işletmelerimizin kullanımına sunuyoruz. Çünkü biz bu ülkeyi ve ihracatı çok seviyoruz.

Export Miners oldukça, siz artık o hep hayallerini kurduğunuz ihracat ağını kurmaya bir adım daha yakınsınız.

Tanışalım ve ihracatınız en üst seviyeye taşımak için beraber çalışalım.