NEDEN BİZ?
Neden ExportMiners?
Her şirketin farklı ihtiyaçları olduğunu unutmuyoruz, ama prensiplerimizi de terk etmiyoruz.
İhracatın bu ülkeye kattığı değeri bilen, bu değeri daha da arttırmak için gecesini gündüzüne katan işletmelerimize destek olmayı amaçlayan yapımızı, tecrübemiz, bilgimiz ve donanımımız ile tamamlıyoruz.
Gizlilik En Temel Kuralımız

Export Miners olarak beraber iş yaptığımız tüm işletmeler ile bir gizlilik anlaşması imzalıyoruz. Export Miners’a verdiğiniz ve Export Miners’ın size verdiği her bilginin bir ticari sır olarak kalacağından emin olduktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.

Haftalık ve Aylık İş Planı Raporlamaları

Haftalık ve Aylık iş planı raporlamalarımızda; iş planının neresinde olduğumuzu, hangi aşamasında ne iş yaptığımızı size raporluyoruz. Raporlamalarımız sayesinde Export Miners ekibini kontrol edebiliyor, gerektiği yerde tavsiyelerinizi ve uyarılarınızı belirtebiliyorsunuz.

Gümrükleme ve Lojistik Tavsiyeleri

Gümrükleme ve lojistik gibi maliyeti belirleyen faktörler konuşulurken, Export Miners ekibi olarak yanınızdayız. Lojistik alanında hızlı ve güvenilir bilgi, navlun toplama işlemlerinin yanında gümrükleme aşamasında karşımıza çıkabilecek olan potansiyel sorunları daha başlamadan çözmek için öneriler sunuyoruz.

Donanımlı ve Tecrübeli Ekip

Export Miners olarak tüm çalışma arkadaşlarımızın ihracat yapabilmek için gerekli donanıma, bilgiye ve tecrübeye sahip olduğundan eminiz. Ekibimiz çalışırken, siz onların bugün ne iş yaptıklarını, yarın ne yapacaklarını ve beraber belirlediğimiz tarihlerde sapma olup olmayacağını düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Rakip Analizleri

Export Miners ekibi olarak objektif bir bakış açısı ile sizin belirlediğiniz rakipleri araştırıyor, önümüze çıkan eksikleri size özel planladığımız iş planımıza dahil ederek daha rekabetçi bir şirkete sahip olmanız için çalışıyoruz.

Sadece İhracat Yapmıyoruz

Export Miners ekibi olarak şirketinizin web sitesinden, kurumsal kimliğine, kataloglarından fotoğraf çekimlerine kadar geniş bir yelpaze ile hizmet ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki ihracat, altı doldurulmadan yapılabilecek bir iş değildir.

Başarısı Defalarca Kanıtlanmış İş Planı

Export Miners ekibi olarak başarısını daha önce birçok şirketin ihracatında kanıtlamış, başarıya ulaştırmış birden fazla iş planını bir araya getirerek size özel bir iş planı kurguluyoruz.

Hedef Pazar Araştırması ve Detaylı Ülke Raporları

Hedefinizin İspanya olduğundan gerçekten emin misiniz? Peki size İtalya’ya aynı ürünü daha karlı bir şekilde satabileceğimizden bahsetsek şaşırmaz mıydınız? Portekiz’de ürüne uygulanacak olan vergiyi veya Almanya’yı size açıkça anlaşılır bir şekilde anlatan kısa bir rapor sunsak? Biliyoruz, fazla ileri gidiyoruz….

Tanışalım ve ihracatınız en üst seviyeye taşımak için beraber çalışalım.